Menu
Your Cart

About Us

Online Ticarette Eminpazar Yanıbaşınızda:

eminpazar.com; siz kullanıcılarımızın ve müşterilerimizin hayatlarını kolaylaştırmak ve istediği ürünleri kapınıza kadar ulaştırmak için faliyet gösteren güvenilir bir e-ticaret sitesidir. Sitemizde sunmuş olduğu ürünlerle ihtiyaçlarınızı karşılar, ve uluslararası gönderim imkânı ile size ulaştırır. Müşteri memnuniyetini prensip olarak benimser ve her zaman en iyisi olma yolundaki çabasına katkıda bulunmaya devam eder. Bunun için sizden gelen istek, değerlendirme, öneri ve şikayetleri dikkate alır. Bu sayede kendini sürekli geliştirir. Sipariş verdiğiniz herhangi bir ürünü olabilecek en kısa sürede sizlere ulaştırmaya çalışır. Bu sayede müşteri profili sürekli artmaya devam eder. Yüzde yüz orijinal ürün sunma prensibi ile güvenli bir alışveriş deneyimini yaşamanızı sağlar. Birbirinden kaliteli markalara, online olarak eminpazar.com adlı sitemizden rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Güvenli ve mutlu alışveriş, online alışverişin adresi eminpazar.com ‘da.

Satışını yaptığımız Markaların resmi bayisiyiz. Ürünlerimizin tamamı üretici ve ithalatçı firmaların garantisi ve güvencesi altında olan %100 Orijinal ürünlerdir. Ürün güvenliğine çok büyük önem veriyoruz. Bu nedenle resmi ithalatçı, üretici, distribütör ya da ecza depoları dışında güvenemeyeceğimiz kaynaklardan ürün temin etmiyoruz.

Fiyatlarımız hesaplı. Çünkü yüksek miktarlarda ürün alıyoruz, bu sayede kazandığımız ıskontoları, sizlere indirim olarak sunuyoruz. Müşterilerimiz tarafından öncelikle güven, hizmet kalitesi ve hızlı teslimat avantajı ile tanınmak istiyoruz. Eminpazar uygun fiyatlı bir online alışveriş sitesidir. Ancak asla bir ucuzluk sitesi değildir.

Kampanyalarımız ile her zaman karlı alışveriş yapın

Eminpazar, üretici ithalatçı dermokozmetik ve kozmetik firmalarının tüm kampanya ve promosyonlarını size eksiksiz sunar. Eminpazar.com adlı sitemizden alışverişlerinizde kampanyalardan ve indirimli fiyatlardan yararlanabilirsiniz. Bu sayede her zaman karlı çıkarsınız.

Size Bir Tık Kadar Yakınız

Satışını yaptığımız tüm ürünlerin arkasındayız. Gerek ürünler konusunda destek almak gerekse yaşadığınız aksaklıkların çözümü için bizimle her zaman iletişime geçebilirsiniz. Alışverişle yaşayacağınız mutluluğunuz önceliğimizdir. Bu nedenle tüm talep ve sorularınız için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.

Biz Kimiz;

Biz sektörde 30 yılını doldurmuş ve 1989 yılından itibaren elde ettiği tecrübeyi online eminpazar.com sitesi aracılığı ile sizlere kolay ve güvenli şekilde ulaştırmayı amaçlamış bir firmayız. Firma Merkezimiz Türkiye İstanbul'dadır. 

Eminpazar.com Kamelya Itriyat Ürünleri Pazarlama ve Bilişim Teknolojileri Ticaret Limited Şirketi'nin patentli markasıdır.

İletişim:
Adres: Çengeldere Mah. Tayyip Sok. No:18/3 Beykoz - İstanbul

 

This is the sticky Notification module. You can use it for any sticky messages such as cookie notices or special promotions, etc.